Numerologiczna 1

Numerologiczna 1

Liczby rządzą światem, co do tego nie ma wątpliwości. Ale jaki wpływ liczby mają na nas samych? Czy dzień, miesiąc, rok urodzenia mają bezpośredni wpływ na to, kim będziemy? Czy godziny, minuty, sekundy, w których coś się stało, mogą powiedzieć nam coś więcej? Być może, a numerolodzy są o tym przekonani. Zastanówmy się na przykład, jakie cechy posiada numerologiczna 1 i czy ma to pokrycie z rzeczywistością.

Kim jest numerologiczna 1?

To osoba, której najważniejszym celem jest dążenie do samorealizacji. Z chęcią podejmuje się nowych wyzwań i robi wszystko, by doprowadzić je do końca. Jest osobą niezależną i wierną własnym przekonaniom. Sama podejmuje decyzje i nie daje sobą manipulować. Jedynki to indywidualiści, podążają wytyczoną przez siebie ścieżką. Często obejmują rolę lidera, co nie przeszkadza im w braniu pełnej odpowiedzialności za swoje czyny.

Dobrze czy źle?

Jak każdy, tak numerologiczne jedynki posiadają swoje wady i zalety.
Tymi pierwszymi bez wątpienia są zdolności kierownicze oraz niemnożenie problemów ponad miarę. Jedynki doskonale radzą sobie w planowaniu i szukaniu najprostszych rozwiązań. Niestety posiadają także wady. Czasami ich chęć przewodzenia może zamienić się w despotyzm w najczystszej postaci. Jeśli numerologiczna 1 nie nabędzie ogłady i umiejętności negocjacji, może zrazić do siebie ludzi, z którymi przyjdzie jej negocjować. Ponadto jedynki źle znoszą krytykę.

To dobry kompan

Numerologiczna 1 to doskonały towarzysz zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Jej wigor i chęć działania napełnią optymizmem każdego, kto ma z nią styczność. Dzięki jedynkom nabieramy pewności siebie i zaczynamy wierzyć we własne siły. Numerologiczne 1 zarażają swoją kreatywnością i różnorodną wiedzą. Uważajmy jednak, by nie dać się im zdominować.
Jeśli więc jesteś numerologiczną 1, to zastanów się, czy opisane wyżej cechy w jakimś stopniu Cię charakteryzują? Daje do myślenia, prawda?