Numerologia – królowa liczb

Numerologia – królowa liczb

Magia to dziedzina, która pociąga coraz więcej osób. W końcu tak było zawsze. To, co tajemnicze czy jeszcze nie poznane, zawsze jest najciekawsze i najbardziej atrakcyjne do odkrycia. Tak samo wygląda numerologia. Wiele osób zajmuje się nią na co dzień, wierząc, że potrafi ona całkowicie odmienić ludzkie życie i wskazać jego prawidłowe tory.

Czym jest numerologia?

Numerologia to nic innego, jak nauka, która pozwala obliczać wydarzenia, korzystając z podstawowych liczb. Osoby, które zajmują się tą dziedziną na co dzień, uważają, że są w stanie przewidzieć pewne wydarzenia, a także ustalić z pomocą portretów numerologicznych czy dwie osoby do siebie pasują czy ich związek raczej czeka katastrofa.

Numerolodzy uważają, że wszelkie liczby, które otaczają ludzi, a więc numery ich domów, daty urodzin czy numer telefonu, tak naprawdę rządzą życiem i decydują o ich losie. To dlatego numerologia opiera się na obserwacji i wyliczaniu różnych prawdopodobieństw, które według numerologów, zapisane są automatycznie w liczbach.

Jak działa numerologia?

Numerologia polega na sumowaniu ze sobą konkretnych liczb i obserwacji. Numerolodzy wierzą więc, że data urodzin może świadczyć o tym, jakim typem człowieka jest dana osoba. To samo tyczy się również imion, ponieważ każda litera posiada odgórnie nadaną liczbę, które po zsumowaniu, dają konkretny wynik i decydują o tym, jaki charakter ma człowiek o danym imieniu.

Jest to oczywiście nauka bardzo skomplikowana, a jej stosowanie wymaga dużej wiedzy i znacznej wprawy, a także doświadczenia w odczytywaniu otaczających na co dzień liczb i odnajdywania ich znaczenia.